Obsah článku

Stovkomat: poptávejte výhodně mikroslužby a ušetřete

Obsah článku

Zajímá vás, co je to Stovkomat?

Nechcete platit velké částky za zpětné odkazy?

Chcete začít nakupovat levně mikroslužby?

Potřebujete vytvořit logo na míru a nechcete za něj dát tisíce?

Hledáte talentované dodavatele?

Pokud jste alespoň jednou odpověděli „ano“, je Stovkomat tou správnou volbou pro vás. A pokud jste „ano“ neodpověděli, stejně čtěte dál. Dozvíte se totiž něco, co vám prozradí, jak ušetřit na různých mikroslužbách. Podívejte se na naši detailní Stovkomat recenzi. 

Obsah Stovkomat recenze

Stovkomat: co si pod tím představit?
Jak Stovkomat funguje?
Ceny a služby
Pro koho je vhodný?
Co nám vyhovuje?
Prostor pro zlepšení
Vyzkoušejte Stovkomat
Plusy a minusy
FAQ

Stovkomat

Stovkomat je jednoduchý nástroj pro prodej mikroslužeb

Už jste slyšeli o takzvaných mikroslužbách? Svůj boom na českém internetu už sice mají za sebou. Stále jsou ale dost využívané. Jedním z největších českých serverů, který zprostředkovává mikroslužby je také Stovkomat. Tento server může být zdrojem zisků na internetu. Nečekejte ale, že na něm zbohatnete, spíše je to přivýdělek pro studenty. Nebo naopak pro kupující zdroj docela levné práce. 🤖

Přitom levná cena neznamená nutně špatně odvedenou práci. Věřte, že na Stovkomatu můžete najít i talentované lidi. ✅ Můžete se lehce orientovat i podle hodnocení. 

Jak Stovkomat funguje? Především jednoduše

Jeho hlavním úkolem je zprostředkovat mikroslužby. Na serveru vystupují 2 strany – poptávající a nabízející. Své mikroslužby tady nabízí spíše studenti 🧑‍🎓 a lidé, kteří hledají hlavně přivýdělek. Cena za služby je spíš pod průměrem. Tím lepší je pak samozřejmě výchozí situace pro kupující. Pokud si jako kupující najdete schopné a talentované lidi, můžete získat levně velmi dobře odvedenou práci

Přečtěte si také o dalších kvalitních nástrojích online marketingu, které můžete ve svém podnikání snadno využít.

Kategorií, kde lidé nabízejí své mikroslužby je několik. Nejvíc jde na odbyt copywriting, správa sociálních sítí a grafika. Lehce tak můžete na Stovkomatu získat například PR články, popisy produktů pro váš e-shop, příspěvky na sociální sítě nebo třeba logo. Nevýhodou zejména pro prodávající je, že systém si bere vysokou provizi 30 % z každé zprostředkované zakázky. 

Na druhou stranu jako kupující jste chráněni. Systém sice za službu strhne peníze, ale prodávajícímu je vyplatí až pokud budete spokojeni s kvalitou dodané práce. 

Ceny a služby: nakupovat můžete opravdu levně

Ceny za služby se na Stovkomatu pohybují různě. Převažují levnější mikroslužby. Například logo vaší nové firmy můžete získat od 400 Kč. Přitom běžně se ceny profesionálního loga pohybují v řádech tisíců až desetitisíců korun. Zpětné odkazy na váš web nakoupíte zhruba v průměru za 200 Kč. A na kolik vyjde třeba SEO audit webu? Nemusíte za něj dát více než 1 000 Kč. 

Samozřejmě se najdou i dražší mikroslužby, u kterých je cena srovnatelná s běžnými částkami. 

Inzerenti navíc slibují velmi rychlé dodání. Ve většině případů do 2 dnů. Často se ale můžete setkat s dodáním hned zítra. Na odvedenou práci tak nemusíte ani dlouho čekat. Navíc pokud prodávající dodá svou práci pozdě, nemusíte ji akceptovat a Stovkomat vám poté vrátí peníze. 💰

Pro koho je Stovkomat vhodný?

Vhodný je pro všechny, kteří nechtějí za služby příliš utrácet. Například pokud byste potřebovali získat zpětné odkazy pro váš web 🌐, ale nepotřebujete kdoví jakou kvalitu, může být Stovkomat řešením. Neutratíte totiž tolik, jako kdybyste zpětné odkazy poptávaly například u nějakého SEO profesionála. Nebo třeba pokud potřebujete rychlé logo pro jednorázovou akci, může být Stovkomat stejně tak skvělou volbou. 

Ovšem nenechte se zmást. Stovkomat nabízí i kvalitní mikroslužby. Musíte jen hledat. Pokud máte štěstí, můžete tam najít spolehlivé a talentované lidi na dlouhodobou spolupráci. Mikroslužba se tak automaticky nerovná levné práci. Je to spíše takové online tržiště mikroslužeb, které mají rozdílnou kvalitu. Budete sice muset hledat, ale můžete najít opravdové skvosty. 👍

Co nám vyhovuje: garance spokojenosti

Jako velkou výhodu Stovkomatu vnímáme garanci vrácení peněz. Nikdy totiž nemůžete vědět, jaký výsledek za uvedenou velmi nízkou cenu dostanete. Stovkomat to však velmi elegantně vyřešil. Jakmile si objednáte službu, strhne vám kredit, ale neproplatí částku prodejci. Nejprve počká, jestli budete s prací spokojen ✅, až poté částku vyplatí druhé straně. Pokud spokojen nebudete, vrátí vám ji. Služba je tak naprosto bezpečná a důvěryhodná. 

Nemusíte mít strach, že byste naletěli podvodníkům. Právě to se často stává na podobných serverech s mikroslužbami, které ale nenabízejí garanci vrácení peněz. 

Líbí se nám také rozmanitost služeb. Prodávající toho na Stovkomatu nabízejí opravdu hodně. Pokud tak budete něco potřebovat, ale nevíte, kde hledat, zkuste Stovkomat. Jestliže se bude jednat o online práci, pak ji s velkou pravděpodobností na Stovkomatu bude někdo nabízet. Můžete tak ušetřit dost peněz, a navíc najít talentované lidi ke spolupráci. 

Co by se dalo zlepšit? Ďábelská provize 👿

Možností, jak by se dal Stovkomat ještě zlepšit, je několik. Především prodávajícím by mohl ulevit ze zmíněné provize 30 %, která je opravdu vysoká. Jestliže se ale na Stovkomat podíváte jako kupující, zjistíte, že až tolik nevýhod mít nemusí. Přesto se ale najdou. Například velká nabídka. Pokud hledáte nějakou mikroslužbu, vyjede vám nespočet nabídek, mnohdy už neaktivních. 🚫 Zbytečně je tak musíte procházet. Nezřídka se vám stane, že odpovíte na neaktivní nabídku a nikdo nereaguje. Zbytečně tak ztrácíte čas. 

TIP: Prohlédněte si kvalitní a dostupné online nástroje pro tvorbu webu bez znalosti programování.

Určitě by se dala zlepšit i zákaznická podpora. Aktuálně Stovkomat nabízí pouze písemnou podporu. Například e-mail nebo také online chat. Pokud ale potřebujete řešit něco opravdu rychle a nechcete se s tím vypisovat, nemáte možnost podporu kontaktovat například telefonicky. 📞 Stejně tak by podpora mohla reagovat rychleji i na zaslané zprávy. Ale to samozřejmě záleží na vytíženosti podpory v danou chvíli. 

Vyzkoušejte Stovkomat ještě dnes

Plusy a minusy 

+ nízké ceny i za dobře odvedenou práci
+ talentovaní lidé, se kterými můžete navázat spolupráci
+ přes 3 000 aktivních mikroslužeb v nabídce
+ garance spokojenosti a možnost vrácení peněz
+ pokud neobdržíte zadanou práci, dostanete alespoň kredit navíc
+ velmi rychlá možnost sehnat, co potřebujete
+ dobrý přivýdělek především pro studenty nebo začínající freelancery
+ většinou vám bude stačit jen počítač a připojení k internetu
+ prakticky nebudete mít žádné náklady

– Vysoká provize 30 % ze zprostředkované zakázky
– Mnoho dnes už neaktivních nabídek
– Nemožnost řešit problémy telefonicky

Stovkomat

Co vás nejvíc zajímá?

1. Mohu po registraci ihned poptávat služby?

Ano, jakmile se zaregistrujete a dobijete si kredit, budete moct ihned nakupovat mikroslužby. Samotná registrace a dobití kreditu vám zabere maximálně pár minut. Vše je velmi rychlé a intuitivní. 

2. Jak najdu ty nejlepší a nejvýhodnější nabídky?

Budete muset trochu hledat. Nicméně u každé nabídky mikroslužeb můžete využít například různé filtry, podle kterých se můžete snadno orientovat. Naštěstí samotné rozhodování pak ulehčuje hodnocení jednotlivých služeb. Snadno si tak najdete třeba nejlépe hodnocenou tvorbu loga a zadáte poptávku. Tak jednoduché to je. 

3. Co dělat, když nejste s prací spokojený?

Pokud dostanete odevzdanou práci, se kterou nejste spokojeni, můžete jednoduše požádat o zapracování změn. Pokud ani pak není práce vyhovující, můžete ji odmítnout. Tím se vám uvolní zablokovaný kredit a můžete poptávat dál. Server tak nabízí propracovanou garanci spokojenosti. 

4. Je Stovkomat vhodný opravdu pro každého?

Ano, je vhodný pro všechny, kteří poptávají mikroslužby a nechtějí investovat do drahých služeb profesionálů. Stejně tak je vhodný také pro ty, kteří si naopak chtějí přivydělat.

5. Kolik si můžu na Stovkomatu měsíčně přivydělat?

To samozřejmě záleží hlavně na tom, kolik zvládnete měsíčně odbavit zakázek. Když se budete snažit a budete dobří, můžete jich mít skutečně hodně. Přivydělat si tak můžete podle vytíženosti od tisíců do desetitisíců korun. Nicméně na to, aby vás Stovkomat uživil, to nebude. Navíc při tak velkém objemu zakázek je diskutabilní, jestli se opravdu vyplatí dávat za každou z nich čtvrtinu jako provizi. 

Picture of Dušan Souček

Dušan Souček

Affiliate manažer a affilák v jednom. Spravuji affiliate programy e-shopům a online službám a stavím vlastní obsahové affiliate weby. Zajímají mě dlouhodobé a tak trošku "pasivní" způsoby vydělávání peněz online.

Doporučujeme:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *