Reference na individuální služby

Přemýšlíte nad konzultací, mentoringem, nebo nad správou affiliate merketingu. Možná vám se správným rozhodnutím pomůžou některé reference od mých klientů. 

S Dušanem jsem konzultoval v minulosti několik projektů. Važím si ho jako člověka i jako podnikatele. Jeho pohled na věc je vždy věcný a nebojí se jít proti proudu. Díky jeho doporučením jsme u nás na SocialSprinters vytvořili projekt, který nám už v prvním roce v tržbách vygeneroval přes jeden milion korun.
Tomáš MužíkCEO SocialSprinters
Když jsme spouštěli affiliate program pro domaci-pivoteka.cz, rozhodli jsme se pana Součka využít jako affiliate managera kvůli jeho jasné představě o realizaci tohoto úkolu. Bod po bodu nás provedl celým procesem, jak po technické stránce, tak oslovování potenciálních partnerů a následné práce s nimi. Nyní máme denně objednávky od našich affiliate partnerů. Díky panu Součkovi jsme náš affiliate nastartovali mnohem rychleji.
Petr VeselýDomácí pivotéka
S Dušanem a jeho týmem spolupracujeme již několik let a troufám si tvrdit, že se nám společně daří dělat jedny z největších affiliate online kampaní československého internetu. Dnes nás affilate marketing nestojí nic, protože si na sebe vydělá a přináší nám významné procento tržeb. A přesně takhle jsem si to představoval 🙂
Martin DvořákCEO Online jazyky
Dušan je jeden z mála affiliate manažerů, který nad prací přemýšlí, učí se a inovuje. Je poznat, že ho affiliate management baví a naplňuje a to je asi jeden z důvodů, proč je v něm opravdu dobrý. V AffilBoxu ho rádi naším klientům doporučujeme, protože víme, že vždy doručí špičkový servis. Dušan má ještě jednu důležitou vlastnost a to je, že nebullshituje, když nevidí smysl ve spolupráci, řekne to na plnou hubu.
Jaroslav JaníčekAffilBox
S panem Součkem jsme začali spolupracovat v druhé polovině roku 2022 a ze začátku jsem si nebyl jistý, jak naše spolupráce bude vypadat nebo celkově co čekat od kompletní správy affiliate. Pan Souček však už od začátku všechny mé obavy rozptýlil, jelikož jsem viděl, jak je do své práce zapálený a bylo vidět, že má mnoho zkušeností a s tím i mnoho znalostí. Na panu Součkovi oceňuji velmi rychlé reakce, skvěle zpracované reporty, příjemnou a pravidelnou komunikaci, kreativní myšlení, snahu a opravdu vysoký výkon, který upřímně oceňuji. Rozhodně spolupráci s panem Součkem mohu doporučit komukoliv, kdo začíná s affilem, ale i těm, kteří chtějí affil dostat na úplně jiný level.
Lukáš SlukaCEO OLIVIE.cz

Co pro vás můžu udělat? 

Hledáte jednorázovou konzultaci, dlouhodobé vedení vašeho projektu, nebo profesionální správu affiliate programu?

Ozvěte se mi a něco vymyslíme: dusan@dusansoucek.cz

Reference na Affiliate Výzvu

Affiliate Výzva je můj nejvypiplanější online produkt, který jsem kdy udělal.
Neustále ji vylepšujeme a rozvíjíme. 

Vybudujte si příjem z affiliate pomocí Affiliate Výzvy

Kompletní průvodce affiliate marketingem pro partnery.

Velmi praktický online program, se kterým si postavíte svůj první (nebo další) affiliate web i bez velkých zkušeností s online podnikáním.

Reference na další online produkty

Dušanova prezentace ze zákulisí jejich kampaně včetně testů, výsledků a čísel vydá za víc, než většina teoretických kurzů online marketingu dohromady.
Martin KalinaOnline marketér, spoluautor kurzu Znulynasto.cz
Pravdepodobne jedna z najlepších investícii, ktoré som kedy urobil. Najviac ma zaujala detailne premyslená štruktúra celej kampane, kde každý krok nadväzoval a plnil presne to, čo bolo s ohľadom na psychológiu predaja potrebné v danej chvíli. Klobúk dole, ak to tak naozaj chceli urobiť
Peter Čelko
Peter ČelkoDirect response consultant (online marketing)
Chtěl bych napsat referenci Dušanovi na Případovou studii Z nuly na 1.071.799 Kč, která se mi líbila svou konkrétností a pookrytí karet, jak to vlastně v tom online makreitngu funguje. Pomohlo mi to dokreslit si celkovou představu o celém odvětví... díky
Robert Slovák
Dušana Součka a jeho aktivity v oblasti affiliate dlouhodobě sleduji a již jsem se zúčastnil několika jeho kurzů. Nedávno jsem si koupil přístup do "Případová studie Z nuly na 1 071 799 Kč". Dušan tady odkryl karty úspěšného projektu od přípravy strategie, cenotvorby, statistik i celého marketingu. Je to super výukový materiál a mohu určitě doporučit.
Lubomír Brož
Prípadovku som „skoukla na jeden šup“. Potrebovala som zistiť, ako rozhýbať svoje podnikanie. Kým som dopozerala, zapísala som jednu A4 svojimi poznámkami a s úžasom som zistila, že mám db, mám produkty, len to treba rozpumpovať. Pre mňa kľúčové bolo poznanie, ako v rôznych fázach predpredaja presne nakrokovať emailkampane a objavila som fázy, v ktorých sa moja databáza môže nachádzať. Hm, zaujímavé. Tak idem ešte doklepnúť stratégiu „ dodám viac informácií“.
Monika Gahérováwww.pocitacprezeny.sk
Právě jsem se podívala na Případovou studii Z nuly na 1.071.799 Kč od Dušana Součka a jsem nadšená! Chystám kampaň na svůj nový kurz e-mail marketingu, a proto mě zajímalo, jak vedl kampaň právě Dušan. Vůbec jsem načekala, že se dozvím detaily, statistiky kampaně a významné tipy a doporučení, které ovlivňují úspěšnost prodeje nového produktu. Díky, budu doporučovat dále.
Dana Hanousková

Nesmazatelné reference na můj první online produkt

10 principů úspěšného podnikání