Reference a mé služby a produkty

Reference na správu affiliate programu

Více o tom, jak u mě funguje správa affiliate programů najdete tady.

S panem Součkem jsme začali spolupracovat v druhé polovině roku 2022 a ze začátku jsem si nebyl jistý, jak naše spolupráce bude vypadat nebo celkově co čekat od kompletní správy affiliate. Pan Souček však už od začátku všechny mé obavy rozptýlil, jelikož jsem viděl, jak je do své práce zapálený a bylo vidět, že má mnoho zkušeností a s tím i mnoho znalostí.

Na panu Součkovi oceňuji velmi rychlé reakce, skvěle zpracované reporty, příjemnou a pravidelnou komunikaci, kreativní myšlení, snahu a opravdu vysoký výkon, který upřímně oceňuji. Rozhodně spolupráci s panem Součkem mohu doporučit komukoliv, kdo začíná s affilem, ale i těm, kteří chtějí affil dostat na úplně jiný level.
lukas sluka 300x300 1
Lukáš Sluka
Generální ředitel OLIVIE
S Dušanem a jeho týmem spolupracujeme již několik let a troufám si tvrdit, že se nám společně daří dělat jedny z největších affiliate online kampaní československého internetu. Dnes nás affilate marketing nestojí nic, protože si na sebe vydělá a přináší nám významné procento tržeb. A přesně takhle jsem si to představoval 🙂
martin
Martin Dvořák
CEO Online jazyky
Když jsme spouštěli affiliate program pro domaci-pivoteka.cz, rozhodli jsme se pana Součka využít jako affiliate managera kvůli jeho jasné představě o realizaci tohoto úkolu. Bod po bodu nás provedl celým procesem, jak po technické stránce, tak oslovování potenciálních partnerů a následné práce s nimi. Nyní máme denně objednávky od našich affiliate partnerů. Díky panu Součkovi jsme náš affiliate nastartovali mnohem rychleji.
petr vesely 300x300 1
Petr Veselý
Domácí pivotéka
Dušan je jeden z mála affiliate manažerů, který nad prací přemýšlí, učí se a inovuje. Je poznat, že ho affiliate management baví a naplňuje a to je asi jeden z důvodů, proč je v něm opravdu dobrý. V AffilBoxu ho rádi naším klientům doporučujeme, protože víme, že vždy doručí špičkový servis. Dušan má ještě jednu důležitou vlastnost a to je, že nebullshituje, když nevidí smysl ve spolupráci, řekne to na plnou hubu.
jaroslav janicek 300x300 1
Jaroslav Janíček
Spolumajitel AffilBox.cz

Reference na konzultace

Konzultaci si můžete objednat tady.

Konzultace s Dušanem jsem využila, protože jsem hledala individuální přístup místo hromadných konzultací. Chtěla jsem, aby se mentor věnoval pouze mně a mému projektu. Potřebovala jsem nadhled a pohled zvenčí od někoho zkušené, kdo už v online mnohé zažil. Chtěl jsem svůj projekt posunout, ale také se vrátit k pevným základům a tomu, čemu v aktuální době věnovat pozornost. A to vše (a vlastně mnohem víc) jsem na konzultacích s Dušanem získala. Konzultace s Dušanem doporučuji všemi deseti. Žádný dotaz nebyl problém, vše bylo zodpovězeno, rychlá pomoc během kampaně, vstřícný přístup, téma konzultací dle mých aktuálních potřeb, strategie, rady, tipy, technické nastavení. Šla jsem i do věcí, o kterých jsem věděla, že bych měla, ale nechtělo se mi...a vyplatilo se 🙂 A k tomu všemu mi Dušan sedl lidsky. Jako člověk, profík a skvělý stratég.
kristyna seda psi trener
Kristýna Šedá
psitrener.cz

Reference na Affiliate Výzvu

Affiliate Výzvu si můžete prohlédnout tady.

Od Affiliate výzvy jsem čekala jasný návod bez zbytečných keců a nakopnutí tím správným směrem. A nemýlila jsem se. Je to plné informací a praktických úkolů, které na ně navazují. Upřímně, vážně nemusíte vymýšlet kolo, to už udělali jiní. Stačí jen následovat jednotlivé úkoly a pokud tomu dáte ten čas, bez přehánění můžete mít za měsíc komplet nastavený vlastní affiliate web.
katerina svobodova
Kateřina Svobodová
copywriterka