Konzultace

Díky detailní znalosti všech možností online marketingu je mou nejsilnější zbraní stavba efektivních strategií ušitých na míru každému projektu. Pokud chcete získat odpovědi na své otázky a využít moje zkušenosti ze stovek menších či větších online projektů, mám pro Vás dvě možnosti.

Jednorázová konzultace 

  • cena 2000 Kč/hodina, platba předem
  • probíhá online přes Skype nebo osobně v Praze

3-měsíční osobní mentoring

  • cena 18 000 Kč, platba předem
  • zahrnuje 12 hodin konzultací + mentoring
  • probíhá online přes Skype nebo osobně v Praze

Pokud máte zájem, tak nejlepší bude, když mi rovnou napíšete na dusan@dusansoucek.cz a domluvíme všechny podrobnosti.

Chtěl bych tímto veřejně poděkovat mému mentorovi v oblasti online marketingu a hlavně Facebook marketingu. Jeho jméno je Dušan Souček. Díky němu jsem pochopil a naučil se, že když se umí dobře používat všechny funkcionality Facebook reklamy, tak se z toho dá postavit stroj na peníze. Začalo to jeho blogem, pak skvělým Ebookem "Modrý důl", pokračovalo to placenými konzultacemi, aplikováním všech věcí do praxe a i proto mohl vzniknout celý velmi úspěšný koncept Chytrý obchodník 2.0, kterým prošlo již 876 obchodníků ze 113 vydanými certifikáty a velmi kladnými referencemi. Ještě jednou velké díky Dušane. Klobouk dolů Tvým znalostem!
David KolářObchodník 2.0

Dušan Souček

Nedívám se na svět přes růžové brýle a nevěřím, že vše je dobrý nápad. Můj pohled na business je často velmi kritický a nepříjemný. Právě tento nadhled, který ukazuje opravdu reálný potenciál a všechny rizika, moji klienti oceňují nejvíce.

Více o Dušanovi > >

0
Celkový obrat všech projektů za rok 2016
0
Ks
Počet všech online objednávek za rok 2016