Obsah článku

Únor 2020 – report

Obsah článku

Uff, to byl měsíc. Extrémně rychlej, bláznivej a takovej krátkej. Ale to je v únoru asi normální.

Stalo se toho nějak hodně…

Z podnikání

Klíčovou událostí je spuštění prodeje Affiliate Výzvy. Přiznám se, že jsem z toho dost nervozní. Několik let jsem byl v pozadí a ladil prodejní strategie Copykillera. Vlastní produkty jsem nedělal. Teď se k tomu zase vracím a je to jako… no jako tenkrát poprvé.

affiliate inkubator

Mám tak velkou radost, že jsme v Affiliate Výzvě přivítali první účastníky, a z reakcí odborné i neodborné veřejnosti je vidět, že je to přesně ten game changer, který nejenom v AffilBest potřebujeme jako sůl. 😉

Součástí Výzvy je i VIP AffilBest klub. A to je teprve něco! Ale o tom zase jindy. Ať ten můj měsíčníček nevypadá tak prodejně už na začátku.

#kdyzjatoprostejinaktoneumim #sorryjako

Podcasty na blogu 🎙

Na blogu AffilBestu vyšly další rozhovory s úspěšnými affiliate partnery. Jsou to první podcasty pod vlajkou AffilBestu!

affilbest podcast
dana zajickova rozhovor o affiliate

V lednu jsme vytvořili obchodní oddělení. A za celý únor jsme oslovili několik stovek potenciálních affiliate partnerů. Na celém světě je pořád dost projektů, které by mohly své zisky výrazně navýšit pomocí affilu. Ještě nás čeká hodně práce.

Kampaň měsíce 🚀

Celý měsíc byl ve znamení příprav na kampaň Víta Prokůpka, kterou považuju za jednu z největších příležitostí roku 2020. A to je teprve únor!

Průsery měsíce

Trošku mě mrzí, že se nám nepodařilo dotáhnout spuštění několika zajímavých evergreenových programů. Zkrátka to trvá. Ale už se to lepší. Myslím, že příště už budu psát jinak. 😉

A protože mě prostě nebaví čekat, oslovil jsem další desítky zajímavých programů, kde mi dává smysl zapnout affiliate marketing.

Nejen díky tomu jsem si udělal jasno, jaké programy do AffilBestu hledáme a v jakých oblastech se chceme pohybovat.

Byl jsem z toho natolik nadšený, že jsem o tom napsal celý článek.

Průser č. 2

kancelar

Ano, pořád jsem si nenašel asistentku a místo v kanceláři je pořád prázdné. Ale testuji jednu virtuální. Takže možná si místo stolu a židle pořídím pohovku, stoleček, láhev dobré whisky a virtuální asistentku. 🥃💃💻😂

Pořád se něco učím

Trošku nečekaně a rozhodně neplánovaně byl únor ve znamení vzdělávání. Mám toho rozečteno a rozposloucháno docela dost.

Zbraně vlivu – Robert B. Cialdini si dávám jako audio od Progress Guru. Je to pro super opáčko. Zkrátka, znalost psychologie prodeje je mnohem účinnější než kdejaká nová revoluční metoda.

Od Progress Guru jsem vůbec tento měsíc trošku nakupoval zásobu audio knížek. Tady je můj výběr, co jsem si pořídil. Třeba to někoho inspiruje. 😉

Další rozečtené dílko je: Online marketing tvorba zarábajúcího webu. Tady se prý konečně naučím ten „normální affiliate“. Jako jo, je to hezký infoprodukt. Občas tam i objevím něco zajímavého. Aby taky ne, dyk je to 507stránková bichle. Naštěstí ji mám jako e-book. Takže cajk.

A pak ještě: Notes on a nervous planet Matt Haig. Ve zkratce je to o tom, že svět je dostatečně šílený i bez koronaviru. Aspoň myslím… čtu to totiž v angličtině a můj cíl není víc zešílet, ale naučit se anj. 😂

notes on a nervous planet

S angličtinou jsem v únoru vůbec docela zamával. V aplikaci stickK jsem si udělal závazek, že budu každý den studovat jednu hodinu. A když ne, tak pošlu 5 USD na charitu za každý den, kdy to nedodržím.

No, tak jsem tam během února poslal celkem 10 USD. Ne proto, že bych nestudoval. Ale prostě jsem si to zapomněl zapsat do reportu. 😂

Hodina anj denně u mě znamená několik věcí:

  • Už zmíněnou knížku čtu ráno/večer.
  • Pravidelné seance s Paulem – lektorem anj
  • Cestou z kanclu zase pravidelně poslouchám Matta a jeho podcast o affiliate. Už občas i něčemu rozumím. 😂Myslím, že bude o čem psát na blog AffilBestu.
  • A hlavně teď mám 35 dní v kuse v aplikaci Online Jazyky (minimálně 25 minut denně). A to je u mě fakt hustý.

👋 Prosím, pokud taky studujete s Online Jazyky, přidejte si mě do přátel, ať spolu můžeme závodit. Já už s nimi jedu 4. kurz. A nemám se s kým pošťuchovat, motivovat a předbíhat při studování.

A kdo s OJ ještě nestudujete, tak to můžete tady vyzkoušet. 😉

A další školení

Přestože jsem měl naplánovaný jenom jedno školení, nakonec jsem „nechtěně“ absolvoval tři vzdělávací akce.

To plánovaný bylo SEO školení & workshop od Milana Pichlíka. A bylo to zatím bezkonkurenčně nejlepší školení o budování dlouhodobých projektů, které jsem zažil. Mám asi 16 stránek poznámek a spoustu praktických tipů, které jsem předtím nikde jinde neslyšel ani nečetl.

  • Třeba jednoduchý tip: používejte v meta popisku emotikony, mi přijde geniální. A podobných hacků tam byly kvanta.

Pak mě pozval na svůj seminář o osobní efektivitě a produktivitě práce Martin Tesárek. Protože tohle je téma, které mě baví, a Martina znám osobně, tak jsem taky vyrazil.

No a pak jsem se ještě byl podívat na setkání komunity podnikatelů kolem Pavla Říhy. Bylo to super. Pokecat a získat nové pohledy na svoje projekty. Co se tam sdílelo, je tajné. #sorry 😉

Ze života

Celý únor se tak trošku nesl ve znamení příprav dvou moc krásných oslav jedněch kulatých narozenin. Hlavně ta druhá byla obzvlášť vypečená.

#liditakovoužranicijstejestenezazili 😂

Podrobné hlášení zde 👸🏼

Jak už vás určitě napadlo, tak po lednovém detoxu jsem opět začal pít alkohol. A je to dobrý. Zdravím suchej únor. 😂

Pro změnu jsem si ale odinstaloval Facebook z mobilu a vůbec jsem svůj phone pročistil od hromady zbytečného bordelu.

Zkrátka jsem ze svého chytrého telefonu, který stál pomalu 2× tolik co moje první auto, udělal docela jednoduchou mašinku. Zatím dobrý. 😉 Ale FB tam asi vrátím a začnu si zase hezky pěkně budovat závislost od začátku.

Jako zvládlo se toho opravdu dost. Možná víc, než by se zvládnout mělo nebo dalo. Chvílemi jsem toho měl opravdu plné zuby.

A tak bych na závěr této literatury ještě dodal jeden zážitek.

Jeden den off

Ani né tak offline jako spíš totálně pracovní off. Né víkend, kdy se to tak nějak předpokládá. Ale zkrátka v tom nejvíc nejnabušenějším a nejhektičtějším týdnu, kdy jsem nevěděl co dřív. Zkrátka jsem si řekl a dost! Potřebuju pauzu, zítra nic nedělám.

Nic… žádné maily, zprávy, telefony, projekty, plánování… nic! Prázdno.

Celý den jsem strávil po kavárnách a v sauně. Překvapivě se nic zásadního nepo*ralo a já si jenom dokonale odpočinul a zresetoval hlavu. Dřív bych tohle asi neudělal. Zkrátka bych valil bomby dál a večer si dal panáka.

Ono by se to také zvládlo. Vždycky se to nějak zvládne. Ale tento styl mi přijde také hodně zajímavý.

Doporučuju.

Pokud toho máte moc, tak na chvíli vypněte. 😉

Picture of Dušan Souček

Dušan Souček

Affiliate manažer a affilák v jednom. Spravuji affiliate programy e-shopům a online službám a stavím vlastní obsahové affiliate weby. Zajímají mě dlouhodobé a tak trošku "pasivní" způsoby vydělávání peněz online.

Doporučujeme:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *