VIP osobní mentoring

Umění online prodeje

  • Prodáváte své online kurzy, ale cítíte, že jste daleko za potenciálem produktu.
  • Děláte online marketing, ale víte že by vše mohlo jet mnohem lépe.

Nabízím vám své zkušenosti s prodejem a marketingem online vzdělávacích produktů, které jsem získal za posledních 8 let. Vytvořil jsem (nebo spolupracoval) na stovkách prodejních kampaní, které vygenerovaly 50+ milionů Kč. Pomůžu vám s detaily ale předám i strategický vhled do vašeho podnikání.

Obsah mentoringu

  • 2x do měsíce individuální online konzultace vašeho projektu (1 hodina)
  • Přístup do všech mých produktů a kurzů po celou dobu mentoringu.
  • E-mailová podpora po celou dobu mentoringu (odpovídáme do 2 pracovních dnů)

Jak to probíhá?

Než se přihlásíte do VIP mentoringu Umění online prodeje, tak mi napište. Ať máme jasno, jestli vám dokážu pomoct a jestli investice dává všem smysl.

Na první konzultaci si naplánujeme co budeme následující 3 měsíce řešit a rozdáme si první úkoly. Také dostanete přístupy do všech mých kurzů a naplánujeme si termíny všech konzultací.

Další konzultace budou probíhat formou konzultace, předávání zpětné vazby a vyhledávání dalších klíčových úkolů. Po celé 3 měsíce vás budu individuálně vést k cíli, který jsme si stanovili na první konzultaci. Samozřejmě můžeme probrat i aktuální témata, která vás trápí.

  • Cena: 3x 9.000 Kč / měsíc (nebo 25.000 Kč jednorázově) bez DPH
  • Kapacita: Aktuálně jsou k dispozici 2 volná místa
  • Kontakt: dusan@dusansoucek.cz

Pokud máte zájem o individuální mentoring, tak mi napište na e-mail, co prodáváte a kam byste se chtěli za 3 měsíce posunout. 

PS: Běžně nedělám konzultace a soustředím se maximálně na vlastní projekty. Tento VIP mentoring je jediná šance jak se mnou spolupracovat individuálně.

Reference

S Dušanem jsem konzultoval v minulosti několik projektů. Na některých i přímo spolupracoval. Važím si ho jako člověka i jako podnikatele. Jeho pohled na věc je vždy věcný a nebojí se jít proti proudu. Pokud zvažujete jestli Dušanovi svěřit svůj projekt, řeknu jen toto. Díky jeho doporučením jsme u nás na SocialSprinters vytvořili projekt, který nám už v prvním roce v tržbách vygeneroval přes jeden milion korun.
Tomáš MužíkCEO SocialSprinters
S Dušanem a jeho týmem spolupracujeme již několik let a troufám si tvrdit, že se nám společně daří dělat jedny z největších affiliate online kampaní československého internetu. Dušan se stará o nábor nových affiliate partnerů, o komunikaci s nimi a o jejich motivaci a zapojení, což je pro nás velmi důležité. Kromě toho se svým týmem řeší i veškerou administrativní a technickou agendu týkající se affiliate partnerů a to nám obrovsky šetří čas a energii. Byly doby, kdy jsme od affiliate partnerů měli několik prodejů ročně, což nás stálo více než nám přinášelo. Dnes nás affilate marketing nestojí nic, protože si na sebe vydělá a přináší nám významné procento tržeb. A přesně takhle jsem si to představoval 🙂
Martin DvořákCEO Online jazyky
Chtěl bych tímto veřejně poděkovat mému mentorovi v oblasti online marketingu a hlavně Facebook marketingu. Jeho jméno je Dušan Souček. Díky němu jsem se naučil a pochopil, že když se umí dobře používat všechny funkcionality Facebook reklamy, tak se z toho dá postavit stroj na peníze. Začalo to jeho blogem, pak skvělým Ebookem "Modrý důl", pokračovalo to placenými konzultacemi, aplikováním všech věcí do praxe, a i proto mohl vzniknout celý, velmi úspěšný koncept Chytrý obchodník 2.0, kterým prošlo již 876 obchodníků ze 113 vydanými certifikáty a velmi kladnými referencemi. Ještě jednou velké díky Dušane. Klobouk dolů Tvým znalostem!
David KolářMastermindklub.cz