Semináře a online kurzy

Nemám prostor studovat teorii a na převzaté myšlenky není čas. Vše, co předávám, je tvrdě vydřený praxí a draze zaplacený stovkami úspěšných i neúspěšných kampaní. Mám ve zvyku jít rovnou na věc a řešit především to podstatné, co přináší reálné výsledky. Přesně takové budou moje semináře a online kurzy.

Pomáhám podnikatelům dívat se na online marketing z byznysového nadhledu a ze všech možností online marketingu skládat efektivní a ziskové strategie. Třeba takovou, která během pár dní vygeneruje milionové tržby. Miluji affiliate marketing a v minulém roce jsem s jeho pomocí přivedl podnikatelům 3 197 placených objednávek.

Aktuálně nabízím kurz Online Stratég:

ONLINE STRATÉG prodávejte na internetu

Novinka 2017

150 praktických tipů

První online kurz, který spojuje dohromady nejefektivnější nástroje online marketingu, psychologii prodeje a praxí prověřené strategie online prodeje. Více než 150 myšlenek, nápadů, otázek, které vaše online podnikání dostanou na úplně jinou úroveň.

Chtěl bych tímto veřejně poděkovat mému mentorovi v oblasti online marketingu a hlavně Facebook marketingu. Jeho jméno je Dušan Souček. Díky němu jsem pochopil a naučil se, že když se umí dobře používat všechny funkcionality Facebook reklamy, tak se z toho dá postavit stroj na peníze. Začalo to jeho blogem, pak skvělým Ebookem "Modrý důl", pokračovalo to placenými konzultacemi, aplikováním všech věcí do praxe a i proto mohl vzniknout celý velmi úspěšný koncept Chytrý obchodník 2.0, kterým prošlo již 876 obchodníků ze 113 vydanými certifikáty a velmi kladnými referencemi. Ještě jednou velké díky Dušane. Klobouk dolů Tvým znalostem!

David KolářObchodník 2.0