Upozornění: VIP mentoring je individuální spolupráce 1 na 1 s Dušanem Součkem.
Proto mám prostor pouze pro několik klientů. Aktuálně mám 2 volný místa.

VIP osobní mentoring

Umění online prodeje

Pro podnikatele, kteří prodávají své online kurzy, konzultace a vzdělávací produkty na internetu

✅ Děláte online kampaně a prodáváte své online produkty, ale výsledky jsou daleko za očekáváním a vy víte, že vaše podnikání má mnohem větší potenciál? 

 

✅ Cítíte, že nejlepší by bylo, kdybyste už nemuseli dělat žádnou kampaň a objednávky chodily průběžně samy z dlouhodobého funnelu? Ale nevíte kudy do toho a připadá vám to jako sci-fi?

 

✅ Nebo jste teprve na začátku a hledáte efektivní a etický způsob prodeje online vzdělávacích produktů? 

Ukažte mi svůj online projekt a já vám ukážu, jak ho naučit vydělávat dlouhodobě a strategicky.

Nic neriskujete: Vyplněním dotazníku se k ničemu nezavazujete. Nejdřív společně probereme vaše potřeby a potom se sami rozhodnete, jestli je to to pravé pro vás. Ale neváhejte dlouho. Kapacita je omezená a mám prostor pouze pro několik klientů. 😉

Aktuální počet volných míst: 2

Pro koho je VIP mentoring vhodný? 

Ještě nikdy nebyla na prodej online vzdělávacích produktů lepší doba. Většina vzdělávacích akcí se přesouvá do onlinu a své online produkty zkouší tvořit a prodávat stále více podnikatelů. Tento trend už nejde zastavit. 😉

VIP mentoring je tady pro každého, kdo chce tuto příležitost využít naplno.
Nestačí vám (nebo nevyhovuje) pouze sledovat postupy a strategie ostatních online podnikatelů? Hodilo by se vám, aby vám někdo nastavil individuální strategii a pomohl s prodejem vašeho vlastního online produktu? Pokud chcete začít prodávat rychleji a ušetřit spoustu času a zbytečných chyb, VIP mentoring je přesně pro vás.


Prodej vzdělávacích produktů je velmi lukrativní a atraktivní způsob podnikání. Téměř 100% marže a možnost opakovaně vydělávat na tom, co jste jednou vytvořili, rozhodně není k zahození. 🤑Ve srovnání s ostatními typy podnikání je to i velmi jednoduché. Možná už jste ale sami zjistili, že prodej vzdělávacích produktů také přináší spoustu rizik a skrytých pastí.

❌ Zažíváte paralýzu z možností máte a pocit, že to nikdy nezvládnete
Nevíte, co dělat dřív, a vypadá to, že nic pořádně nefunguje? Neustálé zkoušení nových, "revolučních" technik je nejčastější důvod neúspěchu. Řešení bohužel není tak snadné, jak někteří experti hlásají. Každému funguje, a především vyhovuje něco jiného. 

❌ Nevíte, kam dřív skočit, a objednávky nikde
Být aktivní a neustále vytvářet nový obsah, videa, storíčka, příspěvky na socky a do úmoru pečovat o komunitu "zákazníků" ještě není záruka úspěchu. Objednávky chodí, až když se udělají ty správné konkrétní kroky. A nemusí jich být zas tak moc. 😉

❌ Jste unavení z nekonečného marketingu
Přivádí vás všechny ty marketingové a prodejní aktivity na pokraj vyhoření? Možná je na čase přestat tolik tlačit a celý proces marketingu a prodeje přenechat chytrým automatickým nástrojům.

Myslím tím nastavit funnel a dlouhodobou strategii, která bude skvěle fungovat i bez vaší každodenní aktivní účasti a péče. Možná to zní jako sci-fi, ale jde to! Právě automatizace prodeje je nejčastější věc, kterou s klienty v mentoringu řešíme. 🤖🕹💰


✅ Vaší povinností je naučit svůj projekt prodávat! Nadšené reakce a reference na vaše služby a produkty vás určitě potěší. Ale pokud vám vaše podnikání nebude dlouhodobě vydělávat, je úplně jedno, jak skvělé produkty máte a jak by mohly lidem pomáhat. Dřív nebo později to zabalíte, a to by byla velká škoda.

Co vám VIP mentoring přinese?

Především klid a peníze. 😉 Podívejte se na pár konkrétních a reálných příkladů, ať víte, co můžete očekávat. 

VIP mentoring vás donutí posouvat ty správné věci dopředu a opravdu je DĚLAT.

Navíc společně vytvoříme konkrétní rámec vašich marketingových i podnikatelských aktivit, a vy tak budete vědět, i CO a JAK přesně máte dělat.

1. příklad (když potřebujete rychle prodat)

Připravíme spolu vaši prodejní kampaň 📶

 • Naplánujeme, a hlavně vytvoříme tu nejlepší možnou strategii jednorázové kampaně, která zohlední vaše aktuální cíle a možnosti.
 • Naučím vás vše udělat jednoduše, rychle a bez velkých složitostí. Tak, aby vás příprava kampaně nestála zbytečně moc peněz a šedivých vlasů. 
 • Především ale pochopíte klíčové principy. Vaše dobré výsledky z marketingových kampaní pak už nebudou jenom náhoda, ale jasně naplánovaný strategický cíl.

Tohle byla kampaň na produkt, který ještě nebyl hotový. Vznikal až v průběhu celé marketingové kampaně. Předprodej jsme poskládali tak, abychom kromě prodejů získali i spoustu informací od budoucích zákazníků. Díky tomu vznikl praktický kurz doslova na míru a my jsme vytvořili příjemnou tržbu.

Úkol zněl jasně. Produkty máme, jdeme udělat zisk! Kromě jednorázové kampaně na úspěšný produkt jsme si chtěli připravit půdu a zákazníky pro následný prodej živých workshopů. Byla to práce cca na 4 měsíce a vše se povedlo na jedničku.

Podobné výsledky můžete
během několika měsíců.

Nic neriskujete: Vyplněním dotazníku se k ničemu nezavazujete. Nejdřív společně probereme vaše potřeby a potom se sami rozhodnete, jestli je to to pravé pro vás. Ale neváhejte dlouho. Kapacita je omezená a mám prostor pouze pro několik klientů. 😉

Aktuální počet volných míst: 2

Jednorázové kampaně jsou skvělý nástroj na prodej vzdělávacích produktů. A v případech, kdy se autor svým studentům potom věnuje osobně, je to i naprosto logický způsob prodeje.

Možná už jste ale sami zjistili, že mají obrovské podnikatelské riziko: Jednorázová kampaň vám přinesla pouze jednorázový příjem a další opakování už zřejmě nedopadlo ani zdaleka tak dobře. Stálo vás to obrovské úsilí – a výsledky stály za starou bačkoru. 😢

2. příklad (když potřebujete prodávat pravidelně)

Nastavíme váš dlouhodobý prodejní funnel ♻️

Řešení, které spousta podnikatelů hledá jako svatý grál, je pravidelný prodej vašich produktů. Někdo tomu říká prodejní funnel, někdo evergreen, ale podstata je pořád stejná. Nemusí to být zrovna miliony, ale musí neustále aspoň trošku kapat (přitékat nové objednávky).

Tohle je achillova pata prodeje vzdělávacích produktů. Nebudu vám lhát. Nastavit dlouhodbě funkční evergreenový prodej vzdělávacích produktů je těžký! A většinou se to už neobjede bez pokročilejších technik online marketingu a automatizace.

 • Najdeme základní opěrné body (produkt, nabídka, komunikační kanály atd.) a navrhneme spolu první verzi vašeho nového automatického funnelu.
 • Začneme společně stavět celý automat. Bude to vypadat, jako když děti staví hrad z lega. Občas bude nějaká kostička chybět, občas přebývat, a dokonce to může i spadnout. Ale nakonec bude vaše první verze na světě. 
 • A pak to teprve začne. Spustíte funnel a začnete prodávat. Spolu pak budeme analyzovat, co funguje, co nefunguje, a postupně vylepšovat konverzní poměr. 

Zní to složitě? Je to složitý. Ale společně to dokážeme a výsledek bude stát za to. 😉

Přes 400 objednávek a téměř 2 miliony v tržbách v průběhu 14 měsíců – to znamená pravidelný příjem cca 130.000 Kč měsíčně. U tohoto konkrétního příkladu vyděláváme dlouhodobě 6 Kč za každou 1 Kč investovanou do reklamy. 😉 Nastavení tohoto funnelu nám zabralo téměř půl roku. 

Podobné výsledky nepřijdou hned. ❌

Nastavit evergreen, který opravdu dlouhodobě funguje, sebou nese i spoustu testování a zkoušení. Ale na rovinu: pro každé podnikání je zásadní mít stabilní a pravidelný příjem.

Pokud totiž budete neustále dělat jenom prodej a marketing (psaní nových článků, příspěvků na sociální sítě, natáčení videí), tak se nikdy nebudete moct pořádně věnovat tvorbě nových produktů! Bude z vás pouze "infopodnikatel", který dělá víc marketing, než kvalitní produkty. 😉

3. příklad (když potřebujete získat první objednávky)

Roztočíme společně kola vašeho podnikání

Máte produkt, prodejní stránku, posíláte e-maily, děláte reklamy, ale objednávky nikde. Možná nepotřebujete hned milionovou kampaň, nebo propracovaný prodejní automat. Možná bude teď bohatě stačit, když se váš produkt konečně začne prodávat

 • Podíváme se společně na váš produkt a najdeme ten nejrychlejší a nejefektivnější způsob, jak získat první objednávky!
 • Poskládáme atraktivní prodejní nabídku, kterou ušijeme přesně na míru vašemu ideálnímu zákazníkovi.
 • Společně překonáme všechny strachy a začneme kuwa prodávat! 😀🤑

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Se Svaťou jsme se rovnou pustili do nastavování dlouhodobého funnelu. První objednávky jsou jasný důkaz, že celý systém funguje, a taky velká motivace do dalších bojů.

Co přesně vaše podnikání

teď potřebuje? 

 • Finanční injekci v podobně jednorázové kampaně?
 • Narovnat dlouhodobé cashflow a nastavit evergreenový prodej vašich produktů?
 • Nebo začít sbírat první objednávky? 

Pošlete mi svůj online projekt a já vám ukážu, jak ho naučit vydělávat dlouhodobě a strategicky.

Nic neriskujete: Vyplněním dotazníku se k ničemu nezavazujete. Nejdřív společně probereme vaše potřeby a potom se sami rozhodnete, jestli je to to pravé pro vás. Ale neváhejte dlouho. Kapacita je omezená a mám prostor pouze pro několik klientů. 😉

Aktuální počet volných míst: 2

Proč mentoring od Dušana Součka? 

Prodejem vzdělávacích produktů se profesionálně zabývám už 8 let. Byl jsem na samotném divokém začátku "infopodnikání" na československém trhu. 🇨🇿 🇸🇮 

Pomáhal jsem s prodejem a strategií největším marketingovým kampaním v této oblasti. Vím, jaká rozhodnutí vedou k úspěchu, jaká k dlouhodobému úspěchu a jaká někam úplně jinam. 💩

Sám provozuju několik vlastních projektů, kde prodáváme online kurzy, živé semináře, ale třeba i velké konference. 

Začínal jsem ale možná podobně jako vy. Za svůj první rok v tomto oboru jsem prodal úžasných 5 e-booků za pár stovek. 

❌ Nikdy mi nedávalo smysl slepé následování univerzálních postupů, nebo okaté kopírování vzorů ze zahraničí. Vždycky jsem hledal vlastní, originální a funkční přístup.

Možná teď zažíváte něco podobného a hledáte cesty, kudy se vydat. Miluju ten pocit, když na vašem projektu změníme jenom pár kroků, a vy najednou zjistíte, jak se dá dělat marketing úplně normálně, eticky, bez velkých tlaků a klidně i zcela automaticky. 🕹🤖

Nemám zázračný recept na úspěch. Stejně jako vy, i my každý den bojujeme s běžnými starostmi online podnikání: reklamy jsou drahé, e-maily čte málo lidí, objednávky nechodí, tak jak bychom chtěli...

Každý den řeším úplně stejné problémy jako vy. Už 8 let. Ale můj přístup k řešení těchto problémů nám jenom na našich projektech vydělal cca 18 milionů. (A to nepočítám stovky projektů našich klientů.)

Užívám si tu cestu a myslím, že jsem se po ní naučil chodit. Věřím, že každý dokáže své podnikání rozjet tak, jak si přeje. Otázka je, jak dlouho to bude trvat. Bude mi ctí vám tu cestu urychlit. 🏎

A ještě něco: můj VIP mentoring nemá high ticket cenovku a nestojí pomalu tolik, co nové osobní auto. Chci tohle řemeslo dělat a pomáhat s podnikáním lidem, kteří to potřebují. Proto jsem i cenu nastavil tak, aby si ji mohl dovolit úplně každý, kdo to s podnikáním myslí aspoň trošku vážně. 

 

Reference na osobní spolupráci (mentoring)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Se Svaťou jsme se rovnou pustili do nastavování dlouhodobého funnelu. První objednávky jsou jasný důkaz, že celý systém funguje, a taky velká motivace do dalších bojů.

Váš první krok: vyplňte nezávazný dotazník

Pošlete mi svůj online projekt a já vám ukážu, jak ho naučit vydělávat dlouhodobě a strategicky.

Nic neriskujete: Vyplněním dotazníku se k ničemu nezavazujete. Nejdřív společně probereme vaše potřeby a potom se sami rozhodnete, jestli je to to pravé pro vás. Ale neváhejte dlouho. Kapacita je omezená a mám prostor pouze pro několik klientů. 😉

Aktuální počet volných míst: 2